Solea

Resmi büyültmek için tıklayınız
Bitkinin Faydaları

Solea, içeriğindeki turunç çiçeği ekstresi sayesinde vücudun doğal olarak toksinlerden arınılmasına ve kilo verilmesine yardımcı olan ; aynı zamanda formülasyonundaki antioksidanlarla serbest radikallerin oluşmasını engelleyen bir üründür. Formülündeki Gotu Kola özellikle bacaklardaki kan akımını arttırmaktadır. Bu amaçla varis, selülit gibi sorunlara karşı koruyucu olarak ve bacaklardaki yetersiz kan akımını arttırmak amacıyla kullanılmaktadır. Artichoke ise idrar söktürücü etkisiyle vücuttaki ödemi söker.


UYARILAR / ÖNLEMLER: Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise, muhakkak doktorunuza veya eczacınıza bildiriniz. 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Önerilen miktardan fazla almayınız, hamile veya emziren kadınlar kullanmamalıdır. Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı veya benzer belirtiler yaşadığınızda veya beklenmeyen bir etki görüldüğünde, ürünü kullanmayı derhal kesiniz ve doktorunuza başvurunuz. Aşırı doz alınması halinde doktora müracaat ediniz.


KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: Doktorunuz tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde, günlük diyetinize ve egzersinize ilave olarak yemeklerden 30 dakika önce sabah 1, akşam 1 kapsül alınız. Obezitede dozaj iki katına çıkarılarak sabah 2, akşam 2 alınması tavsiye edilir.


SAKLAMA KOŞULLARI: Serin ve kuru (10 C ile 30 C arasında) bir yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.


TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: 60 kapsül içeren plastik şişede.


ÜRETİM YERİ: Desert Pharma, Blythe, CA USA


İÇİNDEKİLER:
Citrus Aurantium amara (Çiçek) : 200 mg

Gotu Kola (Centella Asiatica) : 27 mg

Artichoke : 22 mg

Guarana : 35 mg

Alfa Alfa : 16 mgÖnemli Bilgi: Bu ürünün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi veya önleme amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. Bu ürün T.C. Tarım ve Köyişler Bakanlığının 19.12.2006 tarih ve 0634006946 sayılı izni ile Amerika’dan ithal edilmiştir.

  Anasayfa   |   Hakkımızda  |  Kuruyemiş  |  Kahve  |  Şekerleme  |  Baharat Çeşitleri  |  Bitkisel Ürünler  |  Bitkisel Kozmetik Ürünler  |  Bitkisel Yağlar  |  İletişim
İkram Kuruyemiş © 2010 | Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site BTC Alışveriş - Ticaret Sistemleri ticaret alt yapısı kullanılarak Petra Ajans tarafından hazırlanmıştır.